Kancelářské potřeby - velkoobchod, maloobchod
Přihlášení
Nemáte uživatelský účet? Registrujte se, nebo si přečtěte více o výhodách registrace.

Zapomněli jste heslo, nechte si zaslat nové na Váš e-mail.
Potřebujete poradit? Zavolejte nám 549 210 523
Nákupní košík
0.00,-
Nové

Podrobný popis zboží

Laserová myš s preciznějším snímáním až 1600dpi
- novější řada optické myši pro leváky i praváky

NetScroll 200 Laser je pohodlná a přesná laserová myš.
Hledáte myš s vyšší přesností sledování pohybu, která poskytne na širší škále podkladů než optická myš? Potom jste nalezli to správné řešení. Nejnovější model NetScroll 200 Laser, vyvinutý společností Genius je dokonalým řešením, které zvýší efektivitu práce na počítači.
Myš NetScroll 200 Laser je vybavena nejmodernější přesnou laserovou technologií a poskytuje rychlejší pohyb kurzoru a vyšší přesnost než obyčejné optické myši. Disponuje také jedinečným nastavením rozlišení v rozsahu od 1600 do 800 dpi, které vyhovuje požadavkům vysokého rozlišení obrazovky 1024x768 a 600x 800 pixelů, a tím uživateli umožní bezproblémovou aktualizaci technického vybavení. Kromě toho širší tělo úžasně padne do pravé nebo levé ruky a znižuje možnost zranění zápěstí způsobeného dlouhodobým nevhodným pohybem.
Chcete-li, aby vaše myš předčila výkonem optickou myš a poskytla vám maximální pohodlí, potom model NetScroll 200 Laser je zařízení, které budete chtít mít v ruce. Podrobnosti vám sdělí autorizovaný prodejce.